Bruker: 29013 Magne Vike
102.23 MP
Hjertermester m/stjerne
KLP = 6553.00
KP = 175.00
FP = 19.20
HCP = 26.922
KP = 175.00
FP = 19.20
HCP = 26.922
| Medlemsnummer | 29013 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 102.23 |
| Fornavn | Magne |
| Etternavn | Vike |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 2010-10-29 | Horten BK Oktober 2010 | Horten BK | ||
| 15 | 2010-09-30 | Horten BK September 2010 | Horten BK | ||
| 26 | 2010-08-31 | Sommerbridge Mai-August 2010 | Horten BK | ||
| 9 | 2010-03-26 | Horten BK Mars2010 | Horten BK | ||
| 8 | 2010-03-24 | KM lag Vestfold 2009-10 | - | ||
| 1.40 | 2010-02-12 | SM 2010 4. divisjon avdeling 26 | - | ||
| 50 | 2009-12-23 | Horten BK November-Desember 2009 | Horten BK | ||
| 6 | 2009-12-23 | Horten BK November-Desember 2009 | Horten BK | ||
| 8 | 2009-10-01 | Horten BK September 2009 | Horten BK | ||
| 51 | 2009-09-05 | Sommerbridge 2009 | Horten BK | ||
| 2 | 2009-09-05 | Sommerbridge 2009 | Horten BK | ||
| 42 | 2009-04-30 | Horten BK April 2009 | Horten BK | ||
| 19 | 2009-04-30 | Kupongregistrering | Horten BK | ||
| 16 | 2009-03-01 | Horten BK Februar 2009 | Horten BK | ||
| 19 | 2009-02-01 | Horten BK Januar 2009 | Horten BK | ||
| 11 | 2008-12-01 | Horten BK November 2008 | Horten BK | ||
| 12 | 2008-11-05 | Kupongregistrering | Horten BK | ||
| 12 | 2008-10-31 | Horten BK Oktober 2008 | Horten BK | ||
| 4 | 2008-10-28 | Bykamp 2008 kveld 3 | Galleberg BK | ||
| 54 | 2008-10-03 | Horten BK September 2008 | Horten BK |
Handikap
Gjeldende handikap: 26.922| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-02-23 | Sandemesterskapet... | 19 | 23.6 | 23.2 | 30.8 | 27.0 | 22.4 | 47.6% | 44.9% | 0.45 |
| 2025-02-20 | 20.02.2025 | 11 | 23.2 | 22.5 | 51.7 | 37.1 | 37.7 | 50.3% | 41.9% | 0.71 |
| 2025-02-13 | 13.02.2025 | 4 | 22.5 | 22.8 | 39.8 | 31.3 | 36.3 | 52.7% | 57.1% | -0.37 |
| 2025-02-11 | Vinter 3 | 4 | 22.8 | 23.6 | 15.1 | 19.4 | 33.1 | 57.3% | 65.6% | -0.81 |
| 2025-02-04 | Vinter10_Tirsdag0... | 1 | 23.6 | 24.4 | 18.3 | 21.3 | 31.2 | 55.3% | 63.8% | -0.78 |
| 2025-02-02 | VinterBridge #28 | 43 | 24.4 | 23.7 | 27.9 | 25.8 | 26.0 | 50.1% | 42.1% | 0.72 |
| 2025-01-23 | 23.01.2025 | 3 | 23.7 | 24.4 | 51.7 | 38.0 | 38.9 | 50.5% | 60.2% | -0.68 |
| 2025-01-14 | Vinter4_Tirsdag14... | 1 | 24.4 | 25.1 | 19.5 | 22.3 | 34.5 | 56.9% | 64.6% | -0.71 |
| 2025-01-13 | åsg | 5 | 25.1 | 25.3 | 31.1 | 28.2 | 32.5 | 52.4% | 54.2% | -0.16 |
| 2025-01-09 | 09.01.25 | 12 | 25.3 | 24.4 | 37.8 | 31.1 | 38.6 | 54.1% | 41.7% | 0.91 |
| 2025-01-05 | Numedalsmix 2025 | 5 | 24.4 | 25.2 | 30.0 | 27.6 | 27.8 | 50.1% | 55.3% | -0.85 |
| 2025-01-02 | 02.01.25 | 1 | 25.2 | 26.3 | 52.0 | 39.1 | 37.6 | 49.2% | 63.5% | -1.06 |
| 2024-12-29 | Julkos | 8 | 26.3 | 26.3 | 30.0 | 28.2 | 25.5 | 48.5% | 49.1% | -0.09 |
| 2024-12-28 | Lågen julecup | 28 | 26.3 | 25.7 | 29.4 | 27.5 | 21.0 | 46.6% | 43.1% | 0.67 |
| 2024-12-18 | Juleavslutning Lågen | 5 | 25.7 | 25.8 | 37.8 | 31.8 | 32.3 | 50.3% | 51.7% | -0.13 |
| 2024-12-12 | Simultan 7 | 1 | 25.8 | 26.9 | 16.3 | 21.6 | 31.1 | 55.1% | 66.3% | -1.08 |
| 2024-12-05 | 05.12.24 | 1 | 26.9 | 27.7 | 22.9 | 25.3 | 33.0 | 54.3% | 63.4% | -0.85 |
| 2024-12-01 | Desibella 01.12.24 | 4 | 27.7 | 27.9 | 31.9 | 29.9 | 37.7 | 54.3% | 57.2% | -0.18 |
| 2024-11-28 | simultan 5 | 13 | 27.9 | 27.3 | 29.8 | 28.5 | 27.9 | 49.7% | 42.9% | 0.66 |
| 2024-11-28 | simultan 5 | 13 | 27.3 | 26.6 | 29.1 | 27.8 | 27.9 | 50.1% | 42.9% | 0.70 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Lågen BK | NBF Vestfold | Ja | Standard |
| Larvik BK | NBF Vestfold | Nei | Standard |
| BK Nettbridge | NBF Spesialkrets | Nei | Standard |
| Åsgårdstrand BK | NBF Vestfold | Nei | Standard |
| Tønsberg BK | NBF Vestfold | Nei | Standard |

