Bruker: 29013 Magne Vike
102.23 MP
Hjertermester m/stjerne
KLP = 6553.00
KP = 175.00
FP = 19.20
HCP = 26.922
KP = 175.00
FP = 19.20
HCP = 26.922
| Medlemsnummer | 29013 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 102.23 |
| Fornavn | Magne |
| Etternavn | Vike |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
Handikap
Gjeldende handikap: 26.922| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-03-17 | 2024 Numedalsmest... | 5 | 27.4 | 28.2 | 31.0 | 29.6 | 30.2 | 50.3% | 54.9% | -0.74 |
| 2024-03-14 | 14.03.2024 | 4 | 28.2 | 28.1 | 21.9 | 25.0 | 32.2 | 53.9% | 52.6% | 0.13 |
| 2024-03-11 | Desibella 10.03.24 | 5 | 28.1 | 28.1 | 46.9 | 37.5 | 41.6 | 52.2% | 52.8% | -0.03 |
| 2024-02-29 | 29.02.2024 | 1 | 28.1 | 28.9 | 34.6 | 31.7 | 31.4 | 49.8% | 58.3% | -0.79 |
| 2024-02-22 | 22.02.2024 | 8 | 28.9 | 28.5 | 34.2 | 31.3 | 31.7 | 50.2% | 45.8% | 0.41 |
| 2024-02-15 | 15.02.2024 | 5 | 28.5 | 28.8 | 34.4 | 31.6 | 33.4 | 51.0% | 54.2% | -0.29 |
| 2024-02-08 | 08.02.2024 | 3 | 28.8 | 29.5 | 35.2 | 32.3 | 33.0 | 50.4% | 57.9% | -0.70 |
| 2024-02-01 | 01.02.2023 | 8 | 29.5 | 29.2 | 34.9 | 32.1 | 33.4 | 50.8% | 48.2% | 0.25 |
| 2024-01-30 | Vinter9_Tirsdag30... | 16 | 29.2 | 28.5 | 52.0 | 40.2 | 33.6 | 46.5% | 38.6% | 0.68 |
| 2024-01-25 | 25.01.2024 | 8 | 28.5 | 27.7 | 35.4 | 31.6 | 35.6 | 52.3% | 43.1% | 0.85 |
| 2024-01-18 | 18.01.2024 | 1 | 27.7 | 28.7 | 36.4 | 32.6 | 38.1 | 53.3% | 66.0% | -1.01 |
| 2024-01-11 | 11.01.24 | 3 | 28.7 | 28.8 | 30.5 | 29.6 | 36.2 | 53.8% | 54.8% | -0.09 |
| 2024-01-09 | Vinter3_Tirsdag09... | 18 | 28.8 | 27.4 | 52.0 | 39.7 | 36.0 | 48.0% | 30.9% | 1.35 |
| 2023-12-21 | Juleavslutning hø... | 4 | 27.4 | 27.5 | 30.4 | 29.0 | 33.8 | 52.6% | 53.3% | -0.07 |
| 2023-12-14 | 141.12.2023 | 5 | 27.5 | 27.6 | 35.0 | 31.3 | 33.5 | 51.3% | 52.1% | -0.08 |
| 2023-11-30 | 30.11.2023 | 2 | 27.6 | 28.4 | 31.3 | 29.9 | 32.5 | 51.5% | 60.7% | -0.86 |
| 2023-11-23 | 23.11.2023 | 8 | 28.4 | 27.7 | 30.6 | 29.2 | 30.4 | 50.7% | 43.1% | 0.70 |
| 2023-11-16 | Ny parturnering16... | 9 | 27.7 | 26.9 | 29.8 | 28.3 | 32.8 | 52.5% | 43.5% | 0.84 |
| 2023-11-09 | 09.11.2023 | 3 | 26.9 | 27.2 | 30.0 | 28.6 | 30.6 | 51.1% | 54.2% | -0.29 |
| 2023-11-02 | 02.11.2023 | 7 | 27.2 | 26.5 | 29.4 | 28.0 | 33.0 | 52.8% | 45.8% | 0.65 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Lågen BK | NBF Vestfold | Ja | Standard |
| Larvik BK | NBF Vestfold | Nei | Standard |
| BK Nettbridge | NBF Spesialkrets | Nei | Standard |
| Åsgårdstrand BK | NBF Vestfold | Nei | Standard |
| Tønsberg BK | NBF Vestfold | Nei | Standard |

